• Zamaldelica Auto Feminizovaná
  • auto-zamaldelica-cannabinoids
  • Zamaldelica Auto Feminizovaná

Ace Seeds

Zamaldelica Auto Feminizovaná

1 120  vč. DPH

1
3
5
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
Od semínka 13 týdnů
Obsah THC
Střední
Obsah CBD
Nízký
Předci
Zamaldelica (Zamal x Malawi/Thai) elite x (Malawi x Northern Lights Auto)
Výnos
Vysoký

Zamaldelica Auto Feminizovaná je samonakvétací verze kmene Zamaldelica. Tento kmen je křížencem Zamaldelica (Zamal x Malawi / Thai) elitního fenotypu a (Malawi x Northern Lights Auto).

Zamaldelica Auto Feminizovaná má střední až vysokou odolnost vůči teplu, chladu, plísním a hmyzu. Tento 75% Sativa hybrid produkuje pevné pupeny s malým množstvím listů, díky nimž je ořezávání velmi snadné. Tato odrůda může být pěstována uvnitř i venku. Kvetení začíná přibližně ve 4. týdnu a poté trvá po dobu 8 – 9 týdnů. Rostliny mají kompaktní profil se silnou centrální hlavou a dobrým bočním větvením. Vyžadují pouze mírný příjem živin. Když rostliny začnou kvést, měl by následovat o něco vyšší režim. Pamatujte si, že stejně jako u všech rostlin, ale zvláště u samonakvétacích kmenů, je čím větší květináče, tím větší jsou rostliny a tím vyšší jsou případné výnosy.

Existují tři hlavní fenotypy; první platí pro přibližně 60% rostlin s terpenovým profilem elitní matky Zamaldelica, která má vůni cukrovinek, květin, ovocných (mango, broskev), likéru, anýzu, pižma a sladké mrkve. Druhý typ představuje přibližně 25% rostlin a má velmi Haze hybridní kvalitu, zatímco zbývajících přibližně 15% má typický africký / malawijský charakter dřeva, koření a lékořice.

Další informace o této výjimečné španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.