Fruit Automatic - Auto Feminizovaná

Nový produkt

Dinafem

Typ: Ruderalis 25 %, Indica 55 %, Sativa 20 %

Doba růstu při 20 hodinách: 60 – 65 dní

Předci: (Lowrider #1 x Dinafem #1) x Grapefruit

/strong

Více informací

466 Kč s DPH

Skladem

Množstevní slevy

Počet Sleva Ušetříte
2 5% Až do 47 Kč
3 10% Až do 140 Kč

Více informací

Grapefruit je velmi pěkná rostlina se skvostnými podzimními odstíny. Je velmi produktivní, má skvělou chuť a přesvědčivý účinek. Kdokoliv by měl rád tuto rostlinku ve své zahrádce. To znamená, že my taky!

 Takže jsme se rozhodli začít nový automatický druh Grapefruitu, který Vám dovolí užít si ovocné chuti uprostřed léta bez větších komplikací. Výsledkem je náš Fruit Automatic, „samonakvétací“ druh, který obsahuje geny Grapefruitu za účelem získání lepší chuti, více pryskyřice a vysoké produktivity, stejně jako většího účinku. Nadto je tato rostlina větší než ostatní „samonakvétací“ druhy a dozrává během 60 dní. Spolu s klíčením to tedy nezabere více jak 65 dní. Rostlina produkuje vydatnou, sladce vonící pryskyřici. Velmi košatá kytka s širokými listy a palicemi lepkavými jako med vyvolává v lidech touhu přivonět k ní velmi zblízka.

Věříme, že se stane neodolatelnou pro pěstitele a nadšence, a to díky kombinaci tlustých třpytících se krystalů pryskyřice a vůně, kterou tahle rostlina vydává.

Je to druh, který dokáže přečkat celkem obstojně studené počasí, a proto ji doporučujeme zasadit v posledním týdnu v květnu. Budete tak schopni sklízet její plody už v posledním týdnu v červenci a touto cestou dosáhnete nepřekonatelných výsledků.

Upozornění: firma Ganjaseeds prodává všechna semena pouze pro sběratelské účely. Semena prodávaná firmou Ganjaseeds nesmí být použita k pěstování v zemích, kde je to nelegální.
VAROVÁNÍ: VE VĚTŠINĚ ZEMÍ JE PĚSTOVÁNÍ MARIHUANY TRESTNÝM ČINEM.

 

 

30 dalších produktů ve stejné kategorii: