Afghan Kush Ryder - Auto Feminizovaná

Afghan Kush Ryder - 3 semena v balení Zobrazit větší

Nový produkt

World of Seeds

Typ: převážně Indica

Doba růstu: 45 - 55 dní

Předci: Afghan Kush - female x Afghan Kush/Rudelaris - male

Více informací

729 Kč s DPH

Skladem

Množstevní slevy

Počet Sleva Ušetříte
2 5% Až do 73 Kč
3 10% Až do 219 Kč

Více informací

AUTO COLLECTION

World of Seeds Afghan Kush Ryder je výsledkem četných experimentů, které se uskutečnili za účelem vytvoření nové, silné a potentní odrůdy marihuany. Slavný feminizovaný Afghan Kush byl skřížen s Ruderalis a tím započal vzník Afghan Kush Ryderu.
Tyto 100% indica hybrid se během chvíle stala oblíbenou rostlinou na mezinárodních trzích díky snadnému růstu a silnému až narkotickému účinku, díky kterému je Afghan Kush Ryder vhodný pro léčebné účinky. i

Afghan Kush odrůda má silnou vůni po hašiši, která je velmí oblíbená mezi kuřáky marihuany. Její vůně po dřevě spoulu s narkotickým účinkem zapříčinila její velkou oblíbenost. .

Afghan Kush Ryder dozrává během 55 dní od semínka. Má spoustu větví a její palice jsou pokryté třpytící se pryskyřicí. Dospělá rostlina vypadá jako pokrytá diamanty. Afghan Kush Ryder má velký výnos kolem 150-200 g/m2 při pěstování venku. Rostlina je odolná vůči plísni a škůdcům. Je vhodná k pěstování na balkónech, venku i uvnitř.

Díky rychlému růstu můžeme svůj oblíbený Afghan Kush Ryder vypěstovat až několíkrát za rok. Při pěstování Indoor je dobré nastavit světlo na 20 hodin.

Upozornění: firma Ganjaseeds prodává všechna semena pouze pro sběratelské účely. Semena prodávaná firmou Ganjaseeds nesmí být použita k pěstování v zemích, kde je to nelegální.
VAROVÁNÍ: VE VĚTŠINĚ ZEMÍ JE PĚSTOVÁNÍ MARIHUANY TRESTNÝM ČINEM.

 

 

30 dalších produktů ve stejné kategorii: