Royal AK - Auto Feminizovaná

Nový produkt

Royal Queen Seeds

Typ: Hybrid

Výnos Outdoor: 110-160 g/rostlina

Doba kvetení:  8-9 týdnů

Předci: AK 47 x Ruderalis

Více informací

443 Kč s DPH

Množstevní slevy

Počet Sleva Ušetříte
2 5% Až do 44 Kč
3 10% Až do 133 Kč

Více informací

Royal AK Automatická od Royal Queen Seeds

AK47 je klasický strain, který se podařilo získat jako hybrid kolumbijského, mexického, thajského a afghánského konopí. Tento strain s převážným zastoupením Sativa je známý a mezi mnoha pěstiteli oblíbený díky svým účinkům s výrazným nástupem a dobrým výnosům. O tom svědčí i řada ocenění, která si v průběhu let získal. Nyní byl tento silný strain upraven do plně automatizované podoby pod názvem Royal AK Automatic. Zkřížili jsme klasický AK47 s nejlepší samonakvétací genetikou. Podobně jako originál, produkuje i tento samonakvétací hybrid silné palice pokryté pryskyřicí.Royal AK Automatic se snadněji pěstuje a lze jej sklízet po pouhých 9 až 10 týdnech od zasazení semínek.

Tato rostlina roste do maximální výšky zhruba 80 až 100 cm a lze ji pěstovat prakticky kdekoliv. Tento silný samonakvétací strain dává ve správných podmínkách skvělé výnosy, dokáže vyprodukovat až 70-120 g na rostlinu. Semínka Royal AK Automatic jsou feminizovaná, díky čemuž se pěstují dokonce ještě snáze.

Upozornění: firma Ganjaseeds prodává všechna semena pouze pro sběratelské účely. Semena prodávaná firmou Ganjaseeds nesmí být použita k pěstování v zemích, kde je to nelegální.
VAROVÁNÍ: VE VĚTŠINĚ ZEMÍ JE PĚSTOVÁNÍ MARIHUANY TRESTNÝM ČINEM.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: