• Critical Super Silver Haze Feminizovaná

Delicious

Critical Super Silver Haze Feminizovaná

663 1 670  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Neuvedeno
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

Critical Super Silver Haze Feminizovaná je výsledkem křížení dvou nádherných kmenů. Super Silver Haze, jedna z nejrychleji kvetoucích Sativ, s proslulým klonem Critical Mass. Dalo by se říci, že Critical Super Silver Haze dokonale kombinuje vlastnosti obou kmenů.

Critical Super Silver Haze Feminizovaná je z větší části Sativa kmen vhodný pro vnitřní i venkovní pěstování. Vnizřní doba květu je 60 – 70 dní. Venku se sklizeň předpokládá začátkem října. Růst je konzistentní, i když vstupuje do fáze květu. Vytváří bohatou zeleň, což usnadňuje ohýbání nebo prořezávání a je ideální pro systémy SCROG. Má velmi málo listů, takže pupeny mohou být velmi velké. Rostliny mohou dorůstat vcelku vysoko. Pokud se pěstují v květináčích, je nejlepší je zasadit později než obvykle, pokud chcete ovládat výšku. Květy vydávají velmi intenzivní a pronikavé aroma. Někteří pěstitelé detekují mírně citrusové aroma s kadidlem a mentolovými dřevěnými tóny s náznaky Haze a dokonce laku. Chuť je typičtější Super Silver Haze „kadidlová“ s více hořkosladkými podtóny. 

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.