Dinafem Seeds

Blue Hash Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Kategorie produktu

| | |
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Střední
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Blueberry x California HashPlant
Výnos
Střední, Vysoký

Blue Hash Feminizovaná je Indica dominantní kmen konopí, který byl vyšlechtěn křížením rostliny Kalifornie Hash s Blueberry. Má skvělou kombinaci chuti, síly a výnosu. Je to velmi robustní rostlina, která zvládne drsné, chladné a vlhké podmínky.

Blue Hash Feminizovaná prodělala delší testovací období venku ve velmi vlhkých podmínkách, přičemž pro každou generaci byly vybrány pouze ty nejlepší rostliny. Výsledkem je rostlina, která působí spíše jako hybrid Indica/ Sativa než jako z větší části Indica kmen. Nižší noční teploty způsobí nádherně barevné zobrazení červených, modrých a fialových odstínů. Otužilost tohoto kmene znamená, že je to velmi dobrá rostlina pro začátečníky i odborníky, s jednou výhradou, nemá rád přílišné podávání živin. Lze pěstovat uvnitř i venku. Doba květu je 7 – 8 týdnů. Venku, kde mohou rostliny dorůst výšky až 300 cm se sklizeň předpokládá během října. Tento kmen produkuje vysoké výnosy tvrdých pryskyřičných pupenů. 

Vůně a chuť vykazují zemitost spolu s ovocem. 

Více informací o této skvělé španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.