Dinafem Seeds

Bubba Kush Auto Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
11 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Bubba Kush Pre'98 x White Widow Auto
Výnos
Střední

Bubba Kush Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen z větší části Indica, který je výsledkem křížení mezi Bubba Kush Pre’98 a White Widow Auto.

Je to vysoce kvalitní samonakvétací hybrid, který potěší milovníky Indicy. Bubba Kush Auto byl vytvořen s cílem poskytnout pěstitelům samonakvétací verzi tohoto nádherného kalifornského kmene konopí. Je to skvělá, rychle kvetoucí, snadno rostoucí a intenzivní rostlina, která poskytuje dobré množství krásných kulatých kompaktních pupenů plných pryskyřice.

Tento kmen je vhodný pro pěstitele všech úrovní. Jedná se o krásnou malou rostlinu ideální pro získání kvalitních plodin v krátkém časovém období. Tento samonakvétací kmen konopí může být diskrétně pěstován na balkonech, terasách, oknech a zahradách. Doba květu je 10 – 11 týdnů. Pro dosažení nejlepších výsledků přidejte do směsi půdy jednu třetinu kokosového vlákna, které napomáhá provzdušňování kořenů a zvyšuje rychlost metabolismu pro rychlejší růst.

Bubba Kush Auto Feminizovaná má hlubokou chuť a vůni, s jasnými tóny oleje a země.

Více informací o této skvělé španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.