Dinafem Seeds

Cheese Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Střední
Obsah CBD
Střední
Předci
Old School UK Skunk x Afghani
Výnos
Vysoký

Cheese Feminizovaná je legendární odrůda, která vznikla ve Velké Británii. Její historie je jednoduchá a z mnoha platných důvodů je její genetika nejznámější v celé zemi. Původně byl tento kmen vyvinut křížením zvláště dobrého, aromatického Skunk s Afghani # 1. Jedná se o 60% Indica kmen.

Cheese Feminizovaná má intenzivní, dlouhotrvající a aromatickou chuť sýra. Je zřejmé, že existuje více než jen chuť tohoto kmene. Kabát krystalů, který zakrývá pupeny této aromatické odrůdy, je dostatečně hustý. S 8 týdenním kvetením a svěží těžkou sklizní byl zařazen mezi Top Ten všemi kavárnami v Amsterdamu a získal cenu v High Times Cannabis Cup, nemluvě o desítkách tisíc Britů šílících po této odrůdě. To vše zapadá do scény úspěchu a mezinárodního uznání, které získalo.

Jeho aspekt je mizerný, s dlouhými nataženými listy a štíhlými stonky, dědictví jeho skunkového předka. Pupeny, které produkuje, jsou silné a hojné, a když jsou vystaveny k přiměřeným nízkým teplotám, získejte světle fialovou barvu. Roste dobře ve všech prostředích, ale je třeba postupovat opatrně ve vnitřních prostorách, kde budou pro většinu pěstitelů nezbytné uhlíkové filtry. Venku, kde mohou rostliny dorůstat výšky až 250 cm se sklizeň předpokládá v první polovině října. Výnosy jsou excelentní. Tato odrůda nevyžaduje žádné zvláštní ošetření ani pěstitelské dovednosti a je navzdory své zřejmé kvalitě vhodná i pro začátečníky.

Silná vůně a chuť zralého sýra, Skunk a koření je velmi zřejmá. 

Více informací o této skvělé španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.