Dinafem Seeds

Critical Cheese Auto Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
11 týdnů
Obsah THC
Střední
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Critical+ Auto x Cheese Auto
Výnos
Střední, Vysoký

Critical Cheese Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen, který byl vyvinut křížením odrůd Critical + Auto s Cheese Auto. Výsledkem je velmi stabilní kmen kombinující nejlepší aspekty těchto dvou důležitých odrůd konopí.

Critical Cheese Auto Feminizovaná je Indica dominantní kmen, který produkuje dobré výnosy v relativně krátkém cyklu. Lze pěstovat uvnitř i venku, skleník nebo chráněný balkon pomůže udržet výnos i kvalitu. Jako vždy se doporučuje pěstitelům nahradit jednu třetinu směsi kokosovým vláknem, aby se zlepšil obsah kyslíku v kořenech a aby se zvýšila metabolická rychlost rostlin a absorpce živin. Zalévání by mělo být časté, ale mírné.

Rostliny dorůstají výšky 50 – 120 cm. Konečná výška rostliny záleží  na velikosti kořenového prostoru. Doba květu je 65 – 75 dní. Vnitřním pěstitelům se rovněž doporučuje, aby v posledních týdnech použili filtraci vzduchu, protože se jedná o velmi páchnoucí kmen.

Pupeny jsou obecně velké a kompaktní s intenzivní, svěží vůní a chutí citronu a modrého sýra.

Více informací o této skvělé španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.