• Diesel Feminizovaná
  • diesel-2_1

Dinafem Seeds

Diesel Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Střední
Obsah CBD
Nízký
Předci
Mexican Sativa x Afghani.
Výnos
Střední, Vysoký

Diesel Feminizovaná je kmen, který vznikl původně v USA. Jedná se o křížence mexické rostliny Sativa s Afghani Indica, čímž vznikl konopný kmen, který je 60% Sativa a 40% Indica. Historie genetiky této odrůdy je příliš dlouhá na to, aby se zde vysvětlila, ale v podstatě pochází z linie ChemDawg, což je kmen, o kterém se říká, že potřebuje vysoké chemické krmivo, aby vyneslo všechny intenzivní, dlouhotrvající bohaté sladké chutě, které může nabídnout.

Diesel Feminizovaná je kmen, jehož pěstování je snadné. Lze pěstovat uvnitř i venku. Kmen je středně odolný vůči plísním. Rostlina je světle zelená a neroste příliš vysoko. Díky své vynikající produkci je skvělou volbou pro venkovní zahrady, zejména pokud je hlavním faktorem přitažlivosti chuť. V interiéru bude jeho celková výška dána velikostí použitých květináčů a délkou vegetačního období. U vnitřně pěstovaných rostlin lze maximalizovat výnos za pomoci systémů SoG nebo SCROG. Doba květu je 60 – 70 dní. Venku, kde mohou rostliny dorůst výšky až 300 cm se sklizeň předpokládá během října. Pupeny jsou dlouhé a tlusté.

Tento kmen je znám svou vůní a chutí, citrus (mandarinka) a tropické ovoce jsou podpořeny mastnou  palivovou kvalitou, která dala tomuto kmenu jeho jméno.

Více informací o této skvělé španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.