Dinafem Seeds

Power Kush Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Střední
Obsah CBD
Neznámý
Předci
(Afghani x Skunk#1) S1 x (Afghani x Skunk#1) S1
Výnos
Vysoký

Power Kush Feminizovaná je endogamický kmen, tj. kmen, který je odvozen od jediného rodiče – hybridu Afghani x Skunk – po samoopylení, pěstování semen S1 a výběru požadovaných znaků před křížením, aby se vytvořila tato komerčně dostupná semena Power Kush. Jedná se o kmen Indica / Sativa.

Power Kush Feminizovaná je rychle rostoucí kmen s velmi dobrými výnosy pupenů pokrytých bílými a oranžovými chloupky. Lze pěstovat uvnitř i venku. Venkovní pěstitelé ve vyšších zeměpisných šířkách by měli investovat do skleníku, aby nabídli větší ochranu před možnými povětrnostními vlivy. Vnitřní pěstitelé maximalizují výnosy pomocí SoG nebo SCROG. Doba květu je 6 – 8 týdnů. Venku, kde rostliny mohou dorůst výšky až 300 cm se sklizeň předpokládá začátkem října.

Vůně a chuť jsou velmi výrazné, jak by se od takového křížence očekávalo, skunk, citrusy, santalové dřevo a koření jsou přítomny pro ty nejnáročnější znalce.

Více informací o této skvělé španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.