• White Widow Regulérní

Dutch Passion

White Widow Regulérní

1 545  vč. DPH

Počet semen v balení: 10

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Brazilian x Indian
Výnos
Neuvedeno

White Widow Regulérní je velmi oblíbený kmen, přestože byl představen na konci 90. let. Byl to první skutečně silný „bílý kmen“, který je nyní plně stabilizován. Je to vítěz nesčetných cen s pověstí jednoho z nejsilnějších kmenů, jaké kdy byly vytvořeny. Naši genetici intenzivně pracovali na tomto silném a energickém kmeni, aby optimalizovali a poté stabilizovali ty nejlepší vlastnosti. Jedná se o Indica dominantní kmen s brazilským a indickým dědictvím, jehož pupeny září bílou, mrazivou vrstvou pryskyřičných krystalů.

White Widow Regulérní snadno roste v jakémkoli substrátu a je vhodná pro většinu pěstících metod. Lze pěstovat uvnitř i venku. Vnitřní doba květu je asi 8 týdnů. Výnosy jsou velmi dobré.

White Widow od Dutch Passion vystoupala na vrchol dokonalosti mnoho let předtím, než většina dnešních dodavatelů semen vůbec vznikla. Proto také mnoho skalních fanoušků White Widow nic nenamítají, musejí-li zaplatit trochu více, aby získali pravou genetiku White Widow F1 z 80. let, s její autentickou vůní, chutí a extrémním high, které si nelze s ničím splést. Dnes sice semínka White Widow nabízí mnoho komerčních dodavatelů semen, ta jsou ale jen vzdálenými imitacemi originálu.

Naše původní White Widow vykazuje všechny ryzí charakteristiky: silné a pronikavé aroma a neuvěřitelnou vitalitu.

Více informací o této proslulé holandské bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.