• Cinderella 99 Feminizovaná
  • c99a
  • Cinderella 99 Feminised Seeds

Female Seeds

Cinderella 99 Feminizovaná

1 575  vč. DPH

4
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
4, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Pineapple x Grapefruit
Výnos
Vysoký

Cinderella 99 Feminizovaná je podle Female Seeds označována jako konopný ekvivalent svatého grálu. Je to proto, že zjevně zobrazuje atributy, které jsou obvykle spojeny s kmeny Sativa, a přesto kvete přibližně za čtvrtinu času.

Cinderella 99 Feminizovaná je odvozena od originálu Brothers Grimm Cinderella 99. Dva fenotypy, Grapefruit a Pineapple, byly zkříženy, aby vytvořily tuto mimořádně rychle kvetoucí z větší části Sativu. Sativa kmenům by trvalo šest měsíců, než by vyprodukovaly pupeny s ezoterickou chutí a vůní. Tento kmen bude květovat za pouhých 7 – 8 týdnů. Rostliny jsou středně velké a dorůstají výšky 80 – 100 cm. Rostliny budou těžit z LST nebo dokonce Toppingu, pokud budou vysazeny venku nebo ve velkých nádobách uvnitř.

Do květu lze přejít po vegetační době růstu pouhých 4 týdnů, což je o 2 až 4 týdny rychlejší doba než u původního kmene. Výnosy jsou velmi vysoké a vůně i chuť jsou intenzivně ovocné, připomínající grapefruity a ananas.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.