Afghani Gold - Feminizovaná

Afghani Gold - Feminizovaný Zobrazit větší

Nový produkt

Spliff Seeds

Typ: 90% Indica

Výška Indoor:    0,8-1,2 m

Výška Outdoor : 2-2,5m

Výnos Indoor:  400-500 g/m2 

Výnos Outdoor: 350-450 g/rostlina

Doba růstu: 8-9 týdnů / listopad

Předci:  Afghani #1 x Skunk #1

Více informací

531 Kč s DPH

Množstevní slevy

Počet Sleva Ušetříte
2 5% Až do 53 Kč
3 10% Až do 159 Kč

Více informací

 

Afghani Gold Feminizovaná semena marihuany podle SPLIFF Seeds: Afghani zlato 90% Indica Předci: Afghani # 1 x Skunk # 1, hašiš aroma a ovocnou, zemitá chuť, vysoce tolerantní k zavlažování a hnojení. Krátké sledoval a jeden hlavní, protáhl se bud. Léčivé hodnota: nevolnost, nespavost a křeče, omamné vysoké potenciální úroveň THC vysoká. 
Použili jsme naši afghánské jako matka a náš Skunk # 1 pro výrobu pylu vytvořit naši afghánského Gold. Pomocí Skunk # 1 jsme byli schopni zvýšit výnos. Je 90% Indica s vysokou úrovní THC. Ona je krátký, vánoční strom-jako závod. Afghani Gold je vysoce tolerantní k zavlažování a hnojení. Semena se obvykle zvýší nad zemí během 3 až 4 dny. Tam je málo k žádné odchylky mezi jednotlivými phenos, a to zejména pokud jde o výnos. Hlavní pupeny jsou natažené, silné a pevné. Postranní pupeny jsou také pevné, ale malý a málo čísel. Afghánský má dobrý poměr palic oproti listům. Má velmi málo listů, ale spousta kalíšků pokryté trichomy. Je proto snadné oříznutí. 
Když se pěstuje na uskutečnění smrdí jako stupeň kvality Afghánistánu hašiše. Afghani má sladkou, ovocnou a zemité aroma a má omamné, Indica buzz. Léčivé hodnota: nevolnost, nespavost a křeče.

Afghani Gold Feminizovaná semena od SPLIFF Seeds: 90% Indica Předci: Afghani # 1 x Skunk # 1, Má ovocnou zemitou chuť, je vysoce tolerantní k zavlažování a hnojení. 

P Semena se obvykle vzklíčí nad zemí během 3 až 4 dnů. Hlavní pupeny jsou natažené, silné a pevné. Postranní pupeny jsou také pevné, ale malél. Afghani gold má dobrý poměr palic oproti listům.

Léčivé hodnota: nevolnost, nespavost a křeče.

 

Upozornění: firma Ganjaseeds prodává všechna semena pouze pro sběratelské účely. Semena prodávaná firmou Ganjaseeds nesmí být použita k pěstování v zemích, kde je to nelegální.
VAROVÁNÍ: VE VĚTŠINĚ ZEMÍ JE PĚSTOVÁNÍ MARIHUANY TRESTNÝM ČINEM.

 

30 dalších produktů ve stejné kategorii: