White Rhino - Feminizovaná

White Rhino - Feminizovaná Zobrazit větší

Nový produkt

GreenHouse Seeds

Typ: 90% Indica / 10% Sativa 

CBD: 0,11%

CBN: 0,05%

Doba růstu: 9 týdnů / 1 týden v říjnu

Předci: Afgan x Brazilian x South Indian

strong

Více informací

417 Kč s DPH

Množstevní slevy

Počet Sleva Ušetříte
2 5% Až do 42 Kč
3 10% Až do 125 Kč

Více informací

White Rhino roste rychle, je to silná rostlina a skoro čistá Indica, která pochází ze stejné linie jako populární White Widow. Stejně jako rhino je tato rostlina stabilní a silná. White Rhino se dokáže vzpomatovat i ze špatných podmínek a růst dál. Rostlině prospívají vysoké teploty přes den a chladnější noci.  Její účinky jsou uzemňující, pocítíte je po celém těle. Rostlina je vhodná pro odbourání bolesti a napomáhá k lepšímu spánku. 

White Rhino se přizpůsbí jakémukoliv prostředí a je známá pro svůj velký výnos. GreenHouse seeds doporučuje pro pěstování hydroponii. Začít by jste měli se středním PH 5,7 a poté pomalu zvyšovat až na  6,5 ke konci květu. EC by mělo být pod 2.4. White Rhino dozraje Indoors během 9 týdnů a Outdoors na začátku října. Můžete nechar rostlinu růst o týden déle, aby jste dosáhli její krásné bělosti, pro kterou je tato rostlina známa. 
White Rhino roste dobře v sea of green, ale daří se jí dobře i ve velkých květináčích. White Rhino má krátké tělo ze kterého vyrůstají krátké a husté větve. White Rhino je výbornou rostlinou pro Indoor pěstitele, kteří nemají mnoho prostoru. Je dobré ji protrhávat, aby se světlo dostalo ke všem vrcholům. White Rhino má velké listy a palice má pevné. White Rhino vydává během růstu jen slabé sladké aroma. Jeho chuť je sladká a bobulovitá a zanechává silnou doznívající chuť. Účinek je silný a uzemňující. Rozš&´ří se od celého těla hned po prvním potáhnutí. Vaše tělo se promění v gumu. Účinek je až narkotický. Je vhodný pro odbourání bolesti, ale zapomeňte na to, že by jste byli schopní cokoliv dělat.


White Rhino vyhrál 2 místo v High Times Cannabis Cup v roce 1996 za Bio kategorii. Také vyhrál 2 místo v Champions Cup in Madrid v roce 2005

Upozornění: firma Ganjaseeds prodává všechna semena pouze pro sběratelské účely. Semena prodávaná firmou Ganjaseeds nesmí být použita k pěstování v zemích, kde je to nelegální.
VAROVÁNÍ: VE VĚTŠINĚ ZEMÍ JE PĚSTOVÁNÍ MARIHUANY TRESTNÝM ČINEM.

´

30 dalších produktů ve stejné kategorii: