A.M.S. - Feminizovaná

A.M.S. - Feminizovaná Zobrazit větší

Nový produkt

GreenHouse Seeds

Typ: 70% Indica / 30% Sativa 

CBD: 0,17%

CBN: 0,14%

Doba růstu: 8 týdnů / konec září

Předci: Swiss sativa x Swiss indica

Více informací

348 Kč s DPH

Množstevní slevy

Počet Sleva Ušetříte
2 5% Až do 35 Kč
3 10% Až do 104 Kč

Více informací

AMS je mezinárodní kód letiště v Amsterdamu. Amsterdamské letiště je majákem všech obdivovatelů, pěstitelů a fajnšmekrů marihuany. AMS je lístkem do Amsterdamu a k vysoce kvalitním odrůdám marihuany.

Matka A.M.S je Swiss Indica nazývající se Fragolina. Z italského překladu jahoda. Otec je také původem ze  Švýcarska a nazývá se Gran Flora. V překladu skvělá rostlina. Kříženeč je převážně Indica, který vám zaručí klasický tělesný stav. A.M.S. má také celebrální účinek, který všichni tak zbožňujeme.

Při křížení A.M.S. se počítalo s tím, že to bude převážně venkovní rostlina a proto roste nádherně rozvětvená. A.M.S. prosperuje při chladnějších nocích a daří se ji dobře na horách. Není vhodná na techniku sea of green. Díky její velikosti a šířce, se o ni musíte dobře starat. Jinak vám přeroste přes hlavu . Zvlášť opatrní musíte být v omezených prostorech. Nechejte ji se formovat do typického vánočního stromku a rostlina se vám domění silnými větvemi, které dobře udrží palice. A.M.S. se dobře daří v hlíně a můžete ji sklízet po 8-9 týdnech.

A.M.S. se nehodí pro tajné pěstování díky sladkému aroma, které vydává během květenství. Palice voní ovocně po broskvích, švestkách a jahodách. Palice také mohou chutnat trpce po grepu. 

Účinek A.M.S. se vám pomalu rozšíří do těla až poté dosáhne sv&´ho vrcholu. Účinek vyprchá rychleji než se vám bude zdát obvykl&´. A.M.S. má relaxační účinek, který vám uvolní svaly a může napomoci při léčbě sklerózy a nespavosti. A.M.S. vám pomůže se zrelaxovat po dlouhém dni v práci.

Upozornění: firma Ganjaseeds prodává všechna semena pouze pro sběratelské účely. Semena prodávaná firmou Ganjaseeds nesmí být použita k pěstování v zemích, kde je to nelegální.
VAROVÁNÍ: VE VĚTŠINĚ ZEMÍ JE PĚSTOVÁNÍ MARIHUANY TRESTNÝM ČINEM.

 

 

30 dalších produktů ve stejné kategorii: