• Number One Autoflowering Feminizovaná

Flash Seeds

Number One Autoflowering Feminizovaná

1 005  vč. DPH

Počet semen v balení: 3

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
Od semínka 15 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Nízký
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

Number One Autoflowering Feminizovaná není jmenována číslem jedna pro nic za nic. Má neuvěřitelný produkční potenciál, natolik, že je největším producentem samonakvétacích kmenů na světě! Je to 85% Sativa, 10% Indica s 5% Stitch 0,1.

Number One Autoflowering Feminizovaná obsahuje genetiku Nepalese, White Widow a Stitchovu 0,1 nejvyšší tajnou rostlinu Ruderalis. Jedná se o neuvěřitelně energickou rostlinu, která může za den růst až o 4 cm. Konečná výška může být až 300 cm. Výnosy jsou úžasné. Tento kmen je nejvhodnější pro kultivaci venku, aby naplnil svůj potenciál. Pokud budete pěstovat uvnitř, doporučujeme květináče o velikosti minimálně nejméně 25 litrů. Je zřejmé, že pokud se pěstuje v interiéru, bude muset být kontrolována výška, SCRoG je dobrá volba. Celková doba růstu je 95 – 105 dní. Number One je velmi odpouštějící rostlina, která dokáže odolat většině výzev. 

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.