Flash Seeds

Panama Lime SuperAuto Feminizovaná

1 155  vč. DPH

Počet semen v balení: 3

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Sativa
Doba květu
Od semínka 15 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Panama x Mango Biche x Stitch0.2
Výnos
Střední, Vysoký

Panama Lime SuperAuto Feminizovaná je nový kmen Super Auto, který se snadno pěstuje a má plnou chuť. Jedná se o samonakvétací hybridní kmen obsahující genetiku Panama, Colombian Mango Biche a Stitch0.2, který dorůstá vysoko s typicky dlouhými tenkými listy a má tvar vánočního stromu. Je to 95% Sativa s 5% Stitch 0,2 pro samonakvétání.

Panama Lime SuperAuto Feminizovaná dorůstá výšky 150 – 300 cm. Poskytuje velmi dobré výnosy v celkové době růstu mezi 90 – 105 dny. Tento kmen produkuje dlouhé pupeny ve stylu Sativa. Vůně je velmi silná a voní stejně jako čerstvé řezané citrony a limety.

Pokud se pěstuje mimo Stitch, doporučují se použít hrnce o objemu nejméně 25 litrů. Ještě lepší je dát rostlinám 2 týdny ve 3 litrových květináčích před výsadbou přímo do půdy. Podávejte živiny pro “růst” po dobu 6 týdnů, poté 50/50 směs “růst” a “květ” po dobu 2 týdnů a poté výhradně živiny na “květ”až asi 10 dní před sklizní. Během této poslední fáze se doporučuje propláchnout čistou vodou, aby se zlepšila chuť.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.