• Face Off OG Bilbo Feminizovaná

Genehtik

Super Silver Bilbo Feminizovaná

235 850  vč. DPH

1
5
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
11 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Critical Bilbo x Super Silver Haze
Výnos
Vysoký

Super Silver Bilbo Feminizovaná je křížencem mezi Critical Bilbo a Super Silver Haze. Byl vítězem BIO Cupu na Highlife Show 2005 v Barceloně. Tento kmen je v rukou společnosti Genehtik Seeds od roku 1998 a stal se jedním z nejpopulárnějších kmenů Haze ve Španělsku. Jedná se o z větší části Sativa kmen.

Super Silver Bilbo Feminizovaná dorůstá vysoko jako typická Sativa, avšak rozvíjí husté, pryskyřičné pupeny stejně jako Indica. Lze pěstovat uvnitř, venku i ve skleníku. Ačkoli se zdá, že je tento kmen plně zralý a připraven ke sklizni za 65 dní, doporučuje se nechat dalších 7 – 10 dní, což umožní kalichům zcela se zbláznit, spirála se téměř vymkne kontrole! Výnosy jsou velkolepé. Venku je velmi úspěšný v teplejším podnebí a je vysoce odolný vůči plísním. Venkovní sklizeň se předpokládá během října až listopadu. Chuť Super Silver Bilbo je chutí klasického kmene Haze, kterému dominuje intenzivní vonný kadidlo s kovovými podtóny. 

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.