Humboldt Seed Organization

Chocolate Mint OG Feminizovaná

840 2 270  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Emerald OG x Grandaddy Purple
Výnos
Střední, Vysoký

Chocolate Mint OG Feminizovaná dokáže spojit lahodné chutě čokolády a máty v jednom kmeni. Tento kmen byl vyvinut křížením Emerald OG s Purple Grandaddy. Jedná se o Indica dominantní kmen.

Chocolate Mint OG Feminizovaná může být pěstována uvnitř i venku. Během kvetení vykazuje při nízkých nočních teplotách krásné odstíny modré a fialové. Raný vegetativní růst je neuvěřitelně energický, takže pokud máte uvnitř omezený prostor, doporučujeme vegetativní období na krátkou dobu. Jakmile přepnete do květu, bude nutná určitá forma trellisingu, aby podpořila váhu pupenů na dlouhých větvích. Vzdálenost mezi pupeny je poměrně dlouhá, a tak umožňuje dobré pronikání světla k vnitřních pupenů. Pupeny jsou velké a silně potažené pryskyřicí. Vnitřní doba květu je 58 – 63 dní. Venku mohou rosliny dorůst výšky 300 – 400 cm a ke sklizni jsou připravené začátkem října. Chuť a vůně jsou velmi hluboké a bohaté; čokoláda, máta, borovice, koření s trochou kyselosti. Výnosy tohoto kmene jsou vysoké.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.