• AK Kush Feminizovaná

Kalashnikov Seeds

Amur Giant Auto Feminizovaná

710 1 845  vč. DPH

33551010
Zrušit výběr
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
Od semínka 11 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Amur Ruderalis x Jack Herer x Power Plant
Výnos
Vysoký

Amur Giant Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen, který byl vyvinut křížením Jack Herer, Power Plant a Ruderalis kmenem pocházejícím z oblasti Amur na severovýchodě Ruska. Amur Ruderalis poskytuje tomuto kmeni hodně stability a dává mu velmi dobrou odolnost proti plísňovým infekcím.

Amur Giant Auto je z větší části Sativa kmen, který lze pěstovat uvnitř i venku. Tento kmen má vzhled Power Plant, ale ve skutečnosti se podobá Jacku Hererovi z hlediska vůně a chuti, i když s výraznější chutí citrónů a bobulí. Jeho z větší části genetika Sativa vede k poněkud delší době květu mezi 68 – 75 dny. Při vnitřním pěstování dorůstají rostliny výšky 100 – 150 cm. Rostliny pěstované venku dorůstají o něco výš. Výnosy tohoto kmene jsou velmi dobré. Pupeny jsou zcela světle zelené s dobrou hustotou. Ke konci kvetení se barva změní na žlutooranžovou a jsou pokryty velkorysou vrstvou pryskyřice. Chuť je směsí citronu a santalového dřeva s nádechem džemu z lesních plodů.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.