• Afghani Special Feminizovaná

KC Brains

Cristal Limit Feminizovaná

765  vč. DPH

Počet semen v balení: 5

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Cristal x KC 606
Výnos
Vysoký

Cristal Limit Feminizovaná je stabilní hybrid Indica / Sativa, který byl vyvinut křížením odrůdy Cristal s KC 606. Tento kmen získal první místo na High Life Cup 2002.

Cristal Limit Feminizovaná může být úspěšně kultivována uvnitř i venku. Rostliny jsou krátké a huňaté s úzkými a světle zelenými, typicky Indica vypadajícími listy. Zdědili schopnost KC 606 odolávat útokům škůdců a plísní a mohou produkovat velké lepkavé pupeny za téměř všech podmínek. Kvetení netrvá déle než 9 týdnů, poté Vás nově vytvářející pupeny okouzlí sladkou, mírně hašovou vůní. Venkovní sklizeň můžete zahájit již koncem září a provádět ji až do října. Venkovní rostliny mohou dorůst výšky 200 – 250 cm,  zatímco rostliny pěstované uvnitř mají výšku pouze 80 cm. Bez ohledu na to, kde jste se rozhodli tento kmen pěstovat a jak dlouho roste, výnos zůstává ohromující. Zralé pupeny jsou velké a lepivé, pokryté dlouhými lesklými krystaly pryskyřice.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.