• Afghani Special Feminizovaná

KC Brains

Cristal Paradise Feminizovaná

785  vč. DPH

Počet semen v balení: 5

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
11 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Californian Big Bud Skunk x Brazil
Výnos
Vysoký

Cristal Paradise Feminizovaná je stabilní kříženec dvou velmi populárních konopných kmenů, a to Californian Big Bud Skunk a Brazil. Tento kmen převzal ty nejlepší vlastnosti, jaké mu mohli slavní rodiče nabídnout. Převzal neuvěřitelnou rostoucí sílu a rekordní výnos Big Bud Skunk. Brazilské geny jej posílily schopností odolávat škůdcům a plísním. Jedná se o kmen Indica / Sativa.

Cristal Paradise Feminizovaná je silný konopný kmen, který může být pěstován uvnitř i venku. Rostliny pěstované v interiéru dosahují výšky 140 cm, zatímco venku mohou dosáhnout výšky až 250 cm. Vnitřní doba květu je 8 – 11 týdnů. Stonky jsou silné a robustní, ale masy obřích, sladkých a šumivých pupenů, které produkují, mohou být velmi těžké, což může způsobit ohnutí či odlomení větví. Z tohoto důvodu bude zapotřebí určitá forma podpory větví. Jakmile ožijí první pupeny, rostliny začnou šířit pomerančovou sladkou a lehce hašišovou vůni. Chuť Brazílie!  Lepivé pupeny jsou pokryty trichomy plnými pryskyřice. Výnosy tohoto kmene jsou vysoké.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.