Lineage Genetics

Banana Sherbet x Chocolate Regulérní

1 640 3 945  vč. DPH

6612122020
Zrušit výběr
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
6, 12, 20
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Banana Sherbet x Chocolate
Výnos
Vysoký

Banana Sherbet x Chocolate Regulérní je nová lahodně chutná odrůda. Jedná se o 60% Indica a 40% Sativa kmen, který produkuje vysoké výnosy v relativně krátké době květu.

Banana Sherbet x Chocolate Regulérní je velmi snadno pěstitelný kmen. Důrazně se doporučuje nepodávat nadměrné dávky živin, protože se to odrazí v jeho chuti. Tento kmen lze pěstovat uvnitř i venku. Pupeny jsou kompaktní a vcelku těžké, tudíž bude zapotřebí určitá podpora větví. To by podle Lineage Genetics mělo být provedeno těsně před přepnutím na květ. Vnitřní doba květu je 55 – 65 dní. Venku se sklizeň předpokládá počátkem října. Asi od 3. týdne kvetení si všimnete sladké vůně cookies a v této fázi stonky a listy jiskří s hojným pokrytím trichomy. 

Existují 2 fenotypy. První má banán jako dominantní chuť s čokoládou a sušenkami, zatímco druhý má důraz naopak s čokoládovými sušenkami jako hlavní chuť podporovanou banánovými tóny. 

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.