• Deluxe Orange Feminizovaná

Lineage Genetics

Deluxe Orange Feminizovaná

780 3 070  vč. DPH

3
6
12
20
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 6, 12, 20
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Orange Velvet x Jack the Ripper
Výnos
Vysoký

Deluxe Orange Feminizovaná je hybridní konopný kmen 50/50 Indica / Sativa. Tento kmen byl vyvinut křížením Orange Velvet s Jack the Ripper. Lineage Genetics tvrdí, že tento kmen Orange překonává jakýkoli jiný podobný kmen na dnešním trhu, a to jak z hlediska výnosu, tak z hlediska vůně / aroma.

Deluxe Orange Feminizovaná je kmen, jenž byl původně vyvinut vývojářem, který se jmenuje Sonic. Lineage Genetics se podařilo získat stabilní fenotyp, který vykazuje všechny atributy, které pěstitelé hledají. Rostliny často vykazují kaštanové a fialové odstíny v době zrání, zejména když noční teploty klesnou o 10 ° C nebo více.

Deluxe Orange reaguje velmi dobře na pěstící metody. Ve skutečnosti má lepší výsledky díky keřovité struktuře vyplněné hojným množstvím velkých, tlustých pupenů prosáklých pryskyřicí. Vnitřní doba květu je 8 – 9 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá během měsíce září. Výnosy tohoto kmene jsou vynikající. Vůně je opravdu zcela mimořádná, protože očekávané svěží pomerančové a citrusové vůně vytvářejí pocity zalévání úst.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.