• California Dream Feminizovaná
  • california_dream_1

Mandala Seeds

California Dream Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 6
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Mexico; Afghanistan
Výnos
Střední, Vysoký

California Dream Feminizovaná je kmen Indica / Sativa, který obsahuje genetiku Mexico a Afghanistan. Rostliny mají velmi podobný vzhled a výšku, což znamená, že se můžete spolehnout na stabilní výsledky při pěstování ze semen.

California Dream Feminizovaná může být pěstována uvnitř, venku i ve skleníku. Tento kmen začíná brzy kvetení brzy po přepnutí na 12/12 a pokračuje v pravidelném tempu. Atraktivní pupeny mají typický kuželovitý tvar s věžemi z pryskyřičných kalichů. Některé pupeny jsou hustší než jiné, ale rozdíly jsou minimální. Tento kmen může mít dobrý potenciál pro SCROG. V SoG uspořádání může být nejlepší prořezat výhonky na spodních třech vnitřních stranách, aby se posílily horní větve. Produkce pryskyřice je spolehlivá u všech rostlin a pupeny lze po sklizni snadno oříznout. Odolnost vůči plísním bývá vysoká. Vnitřní doba květu je 65 dní. Venku se sklizeň předpokládá v polovině září. Výnosy tohoto kmene jsou vcelku dobré.

Více informací o této unikátní semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.