• Stilton Special Auto Feminizovaná

Mephisto Genetics

Creme de la Chem Auto Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 7, 18
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
Od semínka 10 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Stardawg Illuminati Cut x Chemdogging
Výnos
Střední

Creme de la Chem Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen vyvinutý křížením Stardawg (Illuminati řez) s Chemdogging. Jedná se o 70% kmen Indica, který vykazuje velkou vitalitu ve vegetaci. Je to extrémně štiplavá rostlina se silnou chutí.

Creme de la Chem Auto Feminizovaná je nejvhodnější pro vnitřní pěstování, pokud není pěstována v teplém podnebí venku. Rostliny dorůstají výšky 55 – 80 cm a jsou stejně široké jako vysoké. Tato huňatá kvalita se nejlépe zkrotí zastrčením listů, aby se umožnilo pronikání světla hluboko do vnitřku rostliny, a to se ještě zvýší odstraněním spodních větví, které jsou velmi tenké a řídké. Poté budou sekundární větve tvořit pupeny, které jsou právě překročeny centrální hlavou. Životní cyklus rostlin je 65 – 70 dní. Výnosy tohoto kmene jsou dobré.

Pupeny jsou tvrdé a mají tvar golfového míčku, některé jsou o něco větší. V době zrání vykazuje rostlina poměrně barevný displej, který slouží jako výrazný kontrapunkt k silné vrstvě bílých krystalů pryskyřice. Tento kmen je velmi páchnoucí, proto doporučujeme zajistit dobrou filtraci vzduchu a ventilaci. Vůně je sladká a květinová s podtóny paliva, kadidla a koření.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.