• Stilton Special Auto Feminizovaná

Mephisto Genetics

Forum Stomper Auto Feminizovaná

1 240  vč. DPH

1
3
7
18
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 7, 18
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
Od semínka 11 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
GSC Forum Cut x Sour Stomper Auto
Výnos
Střední

Forum Stomper Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen vyvinutí křížením GSC Forum Cut se Sour Stomper Auto z vlastní kolekce Mephisto Genetics. Jedná se o hybridní kmen Indica / Sativa.

Forum Stomper Auto Feminizovaná je kmen, který je nejvhodnější pro pěstování uvnitř a ve skleníku. Existují dva fenotypy, z nichž jeden je kratší a zavalitější s delšími pupeny. Druhý je poněkud větší a pružnější s hustým růstem sekundárních větví. Oba jsou vynikajícími fenotypy s velmi vysokou produkcí pryskyřice. Výnosy tohoto kmene jsou dobré. Rostliny dorůstají výšky 60 – 90 cm a jejich životní cyklus je 65 – 75 dní. Tento kmen se může se pochlubit skvělým poměrem květu k listu, který usnadňuje zastřihování po zaschnutí. Je to také velmi páchnoucí kmen, proto v interiéru bude nutná filtrace. Vůně během kvetení je výjimečně štiplavá a tato kvalita je zachována i po zaschnutí. Očekávejte detekci vůní čokolády, koření, ovoce a máty. Díky vysoké produkci pryskyřice je to vhodný kmen pro extrakty a koncentráty. 

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.