• Stilton Special Auto Feminizovaná

Mephisto Genetics

Fugue State Auto Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 7, 18
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
12 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Amnesia Haze BX1 (Archive Seeds) x Walter White F5
Výnos
Střední

Fugue State Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen vyvinutý křížením Amnesia Haze s Walter White F5 z vlastní kolekce Mephisto Genetics. Jedná se o Sativa dominantní kmen, který zraje relativně rychle a produkuje hodně pryskyřice.

Fugue State Auto Feminizovaná může být pěstována uvnitř, venku i ve skleníku. Rostliny jsou energické během vegetativní růstové fáze a vyvíjí velmi pěknou otevřenou strukturu. Otevřená struktura spolu s nízkou hustotou listů zajišťuje dobrý průnik světla do nejvnitřnějších pupenů a podporuje cirkulaci vzduchu. Přesto stojí za to dávat pozor na centrální hlavu, zejména proto, že může být velmi hustá, což může vždy vést k problémům s plísněmi. Výška rostlin se pohybuje v rozmezí 70 – 100 cm. Životní cyklus je 65 – 80 dní. Vůně a chuť jsou typicky Haze s výraznými citrusy, kořením a pepřem. Vysoká produkce pryskyřice a koncentrace terpenů nejen dává tomuto kmenu obrovskou přitažlivost, ale také mu dává skvělou volbu, ze které se bude vyrábět řada extraktů z konopí.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.