• Divine CBD Feminizovaná (CBDivine™)

Paradise Seeds

Maria II Auto Feminizovaná

640 1 595  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Neuvedeno
Doba květu
Neuvedeno
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Neuvedeno
Výnos
Neuvedeno

Maria II Auto Feminizovaná je samonakvétací hybrid Sativa s některými vlastnostmi Indica. Společnost Paradise Seeds vybrala nejvíce pryskyřičnou rostlinu z jejich katalogu, Automaria č. 1, která se použila jako otcovská rostlina, a zkřížili ji s velmi slavnou odrůdou Sativa. To, co v těchto semínkách našli, bylo úžasné, a tak pokračovali o krok dále a vybrali nejrychlejší rostliny s největší Sativa dominancí, které zkřížili samy se sebou.

Maria II Auto Feminizovaná může být pěstována uvnitř, venku i ve skleníku. Tento kmen roste velmi energicky, aby unesl váhu květů ve tvaru spirály. Poměr kalichu a listu je vynikající pro rychlou manikúru. Pupeny jsou bohaté na vůně a orosené pryskyřicí. V interiéru dorůstají rostliny výšky 70 – 100 cm, venku dosahují ještě větší velikosti. Jedná se o ideální kmen pro pěstování partyzánů, vícenásobné sklizně a pěstování ve vnitřních prostorách, kdy omezený prostor vyžaduje středně velké rostliny. Tyto rostliny zaručují milovníkům Sativy rychlý silný výnos a úplnou spokojenost.

Více informací o této slavné holandské semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.