• Afghan Express Auto Feminizovaná

Positronics

Kush Express Auto Feminizovaná

640  vč. DPH

Počet semen v balení: 5

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
Od semínka 10 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Afghan Express Auto x Kush breeding clone
Výnos
Nízký

Kush Express Auto Feminizovaná konopná semena Positronic Seeds. Tato odrůda je výsledkem dlouhého, komplikovaného a pracného hledání vhodných genetik. Během procesu byly použity geny  automatického kmene Afghan Express a klonu Kush. Díky tomuto křížení bylo dosaženo velkolepého výsledku, zejména ve vůni a chuti. Ačkoli převaha Kush mírně snižuje růst a produktivitu, je kompenzována vůní, chutí a pryskyřicí.

Rostlina má průměrnou výšku 70 – 100 cm. Má silnou a robustní strukturu, která pomáhá podporovat kompaktní a pryskyřičné květy, s malou nebo minimální internodální vzdáleností. Je to rostlina, která dobře roste uvnitř nebo venku, a to především díky samonakvétací genetice. Kush Express Auto má kvalitními výsledky a průměrnou dobou růstu – 80 dní od výsadby. Nevyžaduje velké množství hnojiva. Vůně je kyselá, kovová s tóny citrusů. Chuť je kovová, zemitá, s tóny Kush. Účinek je silný a trvalý. Ideální odrůda pro milovníky Kush.

Je potřeba pamatovat, že konopí se nesmí ve většině zemí EU pěstovat, a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět. Více informací o této skvělé semenné bance naleznete zde.