• Special Kush #1 Feminizovaná

Royal Queen Seeds

Special Kush #1 Feminizovaná

340  vč. DPH

Počet semen v balení: 3

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Kush
Výnos
Vysoký

Special Kush #1 Feminizovaná je nejlevnější a nejprodávanější odrůda v celém katalogu Royal Queen Seeds. Jedná se o Indica dominantní kmen.

Special Kush #1 Feminizovaná je old-school Kush, který byl „modernizován“ zavedením jako feminizovaný kmen. Každý, kdo má v oblibě nějaký starodávný Kush za velmi skromnou cenu, bude s tímto konopným kmenem velmi spokojený.  Tento kmen je vhodný pro vnitřní i venkovní pěstování. V ideálním případě by tyto rostliny měly být pěstovány venku ve volné přírodě, kde mohou dosáhnout výšky až 300 cm i více. V interiéru dorůstají rostliny výšky 100 cm. Pěstitelům se odporučuje, aby poskytli pouze krátké vegetativní období, aby výška byla zvládnutelná. Vnitřní doba květu trvá 7 – 8 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá koncem září. Výnosy tohoto kmene jsou velmi dobré. Chuť je sladká, zemitá a podobná hašiši, typická pro kmen Kush.

Více informací o této špičkové semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.