• Sweet Tea Regulérní

Subcool Seeds

Sweet Tea Regulérní

2 000  vč. DPH

Kvalitní konopná odrůda marihuany, která má příjemnou třešňovou chuť. Je vhodná především pro venkovní pěstování.

Počet semen v balení: 5

Dočasně nedostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Californian Orange x Alcatraz OG x Space Queen
Výnos
Vysoký

Sweet Tea Regulérní je Sativa dominantní kmen využívající genetiku ze 3 kmenů konopí. Předchozí kříž byl zajímavý, ale vyžadoval větší stabilitu. Za tímto účelem byl použit samec Alcatraz OG, který byl zkřížen se známým Californian Orange. Samice z toho pak byly zkříženy s The Dude, obzvláště ceněnou samčí rostlinou Space Queen. Výsledkem je velká chuť a velké výnosy.

Sweet Tea Regulérní je vhodnou odrůdou pro vnitřní i venkovní pěstování. Nechte dostatek kořenového prostoru, protože se jedná o rostlinu, která ráda roste do výšky, Topping Vám pomůže kontrolovat výšku a zároveň budou poskytovat více pupenů. Vnitřní kvetení je kompletní asi za 8 – 9 týdnů. Venku v teplém podnebí může vyrůst do obrovské rostliny s odpovídajícími výnosy. Vůně a příchutě zralých krevních pomerančů, melounů a třešní jsou jasně patrné z jeho neuvěřitelně ovocného terpenového profilu. 

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.