• Super Mad Sky Floater Feminizovaná
  • sssc-smsf-fem-g
  • Super Mad Sky Floater Feminizovaná

Super Sativa Seed Club

Super Mad Sky Floater Feminizovaná

1 005  vč. DPH

Super Mad Sky Floater je neuvěřitelně silný indika-sativa feminizovaný hybridní kmen s některými z nejlepších úrovní THC.

3
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
9-10 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Hash Plant x BLueberry x NYCD
Výnos
Vysoký

Super Mad Sky Floater je neuvěřitelně silný indika-sativa feminizovaný hybridní kmen s některými z nejlepších úrovní THC, jaké jsme kdy viděli. Tento elitní hybrid se pěstuje spíše pro kvalitu než pro výnosy (které jsou těsně nadprůměrné). Hladiny THC blížící se 30 % byly pozorovány u této odrůdy, která obsahuje genetiku z Hash Plant, Blueberry a NYCD.

Sativa genetika usnadňuje manipulaci s touto odrůdou ve vaší pěstírně a činí ji vhodnou pro růst SCROG. Velmi dobře se jí také daří v pěstebních systémech SOG. Celková doba květu je kolem 9-11 týdnů a pěstitelé by si měli být vědomi, že během kvetení může zdvojnásobit/ztrojnásobit výšku. Ti, kteří rostou ve větších nádobách, si mohou všimnout největšího růstu kvůli zvětšenému kořenovému prostoru. Výnosy jsou vysoké, 500 – 600 g uvnitř a 500 – 1000 g/rostlina venku.

Tento hybrid nasáklý THC má ovocnou chuť/vůni s lahodnými bohatými naftovými tóny a nádechem kyselých hroznů. Efekt je velmi kamenný, super uvolněný s úžasně silnou vlnou euforie. Vysoké hladiny THC osloví vážné rekreační a lékařské pěstitele, kteří hledají snadný zážitek z pěstování s masivně silným účinkem.