• Turing Auto Feminizovaná
  • turing-auto-pack
  • Turing Auto Feminised Seeds
  • Turing Auto Feminised Seeds
  • Turing Auto Feminised Seeds
  • Turing Auto Feminised Seeds

Super Strains

Turing Auto Feminizovaná

270 1 560  vč. DPH

1
3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Afgani x Ruderalis
Výnos
Vysoký

Turing Auto Feminizovaná konopná semena Super Strains. Vždy je výzvou pěstovat rostlinu v mírném podnebí se spoustou deště, vysokou vlhkostí a nedostatkem slunce, aby bylo možné rozvinout plný potenciál rostliny. Zbavit se palic infikovaných plísní je jedna z nejzávažnějších věcí v životě každého pěstitele. S Turing Auto lze tyto problémy snadno překonat. Je to odrůda založená na mimořádně robustní genetice z Afghánistánu, která těmto rostlinám poskytuje odolnost, kterou potřebují k prosperitě a přežití.

Turing Auto má životní cyklus přibližně 8 týdnů, ale pěstitelé v interiérech mohou dát některým rostlinám několik dní navíc, v závislosti na požadované úrovni zralosti. Může se pěstovat kdekoli, v interiéru nebo venku. Odrůda umí čelit nepříznivým podmínkám. Dorůstá se výšky až 150cm.

Vůně a chuť je specifická, pižmová. Odrůda nemá nadměrnou hodnotu THC ani úžasnou mangovou chuť, ale umí přežít i drsné klimatické podmínky, což neumí kdejaká odrůda. Umí přežít v horských oblastech, takže je vhodná na pěstování kdekoliv.

Odrůda má samonakvétací genetiku.

Je potřeba pamatovat, že konopí se nesmí ve většině zemí EU pěstovat, a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět. Více informací o této skvělé semenné bance naleznete zde.