HISTORIE

Cali Kush Farms  je mladou, ale přesto již známou semennou bankou. Vznikla v roce 2010. Na trh doposud uvedla pouze několik silných odrůd. Šlechtitelé konopných semen z USA jsou na západním pobřeží již známí svým obdivuhodným závazkem ke kvalitě a výkonu.

SOUČASNOST

V současnosti produkuje nové a inovativní kmeny pro své fanoušky, z nichž každá odrůda je plná chutí a efektů, které zaručeně potěší. Mezi nejznámější kmeny se řadí vysoce výnosná King Mamba, opojný Emperor Mandarin nebo nezapomenutelný Jaffa Cake. Právě toto je trojice špičkových odrůd, které jsou obzvláště populární po celých Spojených státech i mimo ně.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

King Mamba

King Mamba oplývá klasickými vlastnostmi Kush a přináší trvale vysoké výnosy s vynaložením malého nebo žádného úsilí. Je vynikající volbou pro kohokoli, kdo hledá spolehlivou tržní plodinu. Kombinuje genetiku Mamba x Biker pro relativně vyvážené rozdělení Indica / Sativa.

Emperor Mandarin

Podle svého jména Emperor Mandarin prostě srší těmi nejkrásnějšími příchutěmi pomerančů a citrusů, v pozadí je znát perfektní množství old-school Kush . Tvoří jej třícestná kombinace Ghost OG x HA-OG x Mandarina. Zaručuje silné maximální účinky, které přetrvávají celé hodiny. Nemluvě o produkciu terpenů, díky kterému je kmen s jistou rezervou jednou z nejchutnějších odrůd na scéně.

 

Vašemu výběru nevyhovují žádné produkty.