Diskrétní doručení

Samozřejmostí u nás je diskrétní balení vaší objednávky. Zboží zasíláme vždy v neoznačených obálkách, nebo krabicích. Není na nich naše logo ani jiný obrázek nebo text, který by mohl napovědět, co jste si objednali.

Zabalení semínek

Všechna semínka, pokud je to možné, jsou odesílány v originálním balení. Pokud tomu z jakýchkoliv důvodů bude jinak, dáme vám dopředu vědět. Díky tomu si můžete být 100% jisti, že obdržíte přesně to, co jste si objednali. Musíte brát na vědomí, že se obaly semenných bank mění. Každý obal je takové malé umělecké dílo, které některé semenné banky rády zdokonalují.

Většina semenných bank používá na semínka obaly, které nejdou promáčknout. Ať už se jedná o plastové ependorfky, plechové anebo dřevěné obaly. Některé semenné banky mají ovšem semínka volně ložená v papírovém obalu. Pokud tomu tak je, obalíme semínka do bublinkové fólie, abychom předešli jejich zničení.

Vaše zboží odesíláme výhradně spediční firmou Geis a to z důvodu rychlého doručení a jednoduchého dohledávání zásilek. Pokud ovšem z jakéhokoliv důvodu není možné použít spediční firmu Geis, můžeme zboží odeslat i poštou. Stačí tak napsat při objednávce do poznámky, doručení poštou anebo nám napsat na náš email: Info@ganjaseeds.cz