Dinafem Seeds

Sour Diesel Auto Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Sour Diesel x Haze 2.0 Auto
Výnos
Střední

Sour Diesel Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen, který byl vyvinut křížením Sour Diesel s Haze 2.0 Auto. Jedná se o kmen Indica / Sativa obsahující genetiku Ruderalis. Je to kmen konopí s vynikajícími vlastnostmi, který Vám dává možnost rychlého růstu automatické verze proslulého kalifornského hybridu.

Sour Diesel Auto Feminizovaná je elegantní, snadno se rozvíjející, rychle kvetoucí, energický středně velký kmen konopí, který poskytuje protáhlé, kompaktní, pryskyřičné pupeny. Je vhodný pro pěstitele všech úrovní, je to opravdu dobrá volba pro začátečníky. Dinafem doporučuje aby pěstitelé přidali třetinu objemu kokosového vlákna do pěstící směsi za účelem zlepšení přísunu kyslíku ke kořenům, čímž se zvýší absorpce živin a metabolismu ke zlepšení rychlosti růstu. Kromě toho je lepší pravidelné, ale mírné zalévání.

Lze pěstovat uvnitř i venku. Doba květu je deset týdnů. Venku a ve skleníku dosáhnou rostliny výšky 75 – 160 cm. Výnosy jsou velmi dobré.  Tento kmen je součástí rodiny konopných kmenů, které jsou známé svou aromatickou povahou. Intenzivní aroma a chuť zahrnují naftu, citrusové plody, olej a ušlechtilé lesy.

Více informací o této skvělé španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.