Přivítejte jaro s až 30 % slevami! Zobrazit slevy

Doprava zdarma na objednávky nad 1 000 Kč
Zboží zasíláme v diskrétním balení
Semena zdarma jako dárek

Semenné banky

Více než 120 semenných bank, ze kterých si vybere každý

Semena pro začínající pěstitele, kteří hledají jednoduchou a nenáročnou péči? Nebo stabilní a osvědčenou genetiku pro fajnšmekry? U nás si díky nabídce z více než 120 semenných bank vybere každý. 

Jedním ze způsobů, jak posoudit úroveň dodavatele konopných semen, je prohlédnout si rozmanitost nabídky. U nás najdete více než 120 pečlivě vybraných semenných bank, které se nám osvědčily léty praxe a zkušenostmi věrných zákazníků. 

Najdete zde tak CBD produkty, speciální lékařské odrůdy, různé genotypy, typy pohlaví… Prohlédněte si všechny semenné banky a zjistíte, že díky tomu objevíte zajímavou mapu konopného světa. 

Mezi nejoblíbenější banky na našem e-shopu patří:

Barney's Farm

Velmi kvalitní seedbanka, která patří mezi nejstarší v Holandsku a na světě. Nabízí nejlepší a nejvzácnější odrůdy, které stále zdokonaluje.

Zobrazit produkty

FastBuds

To nejlepší ze slunných kopců Kalifornie s jedním hlavním cílem – přinášet lidem co nejpříznivější genetiku, která usnadňuje pěstování.

Zobrazit produkty

Dutch Passion

Jedna z nejstarších celosvětových bank, která nabízí řadu původních klasických konopných kmenů i naprosto nově vyšlechtěné odrůdy.

Zobrazit produkty

Royal Queen Seeds

Sbírka vysoce kvalitních semen za velmi příznivé ceny v jedné z nejrychleji rostoucích bank konopných semen v Evropě.

Zobrazit produkty

Pyramid Seeds

Feminizovaná semínka, která se jednoduše pěstují a mají vysokou produktivitu. Kvalitní banka pro každého pěstitele za přijatelné ceny.

Zobrazit produkty

Greenhouse Seed Co.

Greenhouse Seed Co. poskytuje výhradně semena nejvyšší kvality, která nejsou ošetřena fungicidy ani geneticky modifikována.

Zobrazit produkty

Ministry of Cannabis

Špičková seedbanka s více než 10 letými zkušenostmi zaměřující se na udržení dostupnost klasických kmenů a zpřístupnění nově vypěstovaných odrůd.

Zobrazit produkty

Vision Seeds

Seedbanka s bohatou historií, která má pevné místo na trhu. Nabízí kvalitní genetiku prověřenou časem a semínka dosahující vynikajících výsledků.

Zobrazit produkty

Potřebujete poradit s výběrem?

Vyzkoušejte našeho unikátního průvodce výběrem semínek.

Provedete 5 jednoduchých kroků a získáte přesně to, co hledáte.