Ace Seeds

China Yunnan Regulérní

  • Fotoperioda
  • Střední, Vysoký výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Nízký obsah CBD
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

China Yunnan je exotická rostlina, možná spojení mezi klasickými indikami a jihoasijskými sativami. Vykazuje charakteristiky z obou stran konopného spektra.

Na jedné straně roste silně a kompaktně s krásnými širokými listy a vzhledem rostliny hašiše. Jeho květy rychle dozrávají s vysokou produkcí pryskyřice a sladkými krémovými vůněmi. Na druhou stranu vykazuje některé rysy asijské sativy, které lze ocenit v jejím počátečním účinku a v určitých vonných a dřevitých vůních i morfologicky ve struktuře některých fenotypů.

China Yunnan je 80% odrůda indica vhodná pro pěstování uvnitř i venku až do zeměpisné šířky 45° severní a jižní šířky. Uvnitř trvá kvetení 8 – 9 týdnů s výnosy uváděnými jako střední – vysoké. Venku budou rostliny připraveny ke sklizni koncem září / začátkem října na severní polokouli. Doporučuje se střední až vysoké množství živin, přičemž substrát by neměl být udržován příliš vlhký.

Existují tři široké typy terpenových profilů se stupněm překrytí. První je
smetanové a sladkokyselé; druhá je více organická s kadidlem a hašišovými tóny, zatímco třetí je výraznější sativa, dřevitá a květinová.

Obsah THC je až 17 %, zatímco CBD se může pohybovat mezi 0 – 8 %. Efekt je zpočátku veselý, rozsáhlý a vizuální, stává se uvolněnějším a jemnějším.

Počet semen
5, 10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8-9 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
China Yunnan
Výnos
Střední, Vysoký