Ace Seeds

Erdpurt Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Střední výnos
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Erdpurt Feminizovaná byla vytvořena z klasické afghánské linie v severní Evropě s výběrem silně zaměřeným na celkovou kvalitu, rychlost kvetení a přizpůsobivost venkovnímu pěstování v často relativně drsných povětrnostních podmínkách. Jedná se o 100% kmen Indica.

Nejlepších výsledků dosáhne Erdpurt Feminizovaná při pěstování venku. V interiéru se rostlině daří též dobře, ale za předpokladu dodávky 20 hodin světla ve vegetativním stádiu. Zraje i v deštivých podmínkách a vydrží i několik dní po sobě jdoucích mrazech. Má vysokou odolnost vůči chorobám a plísním. Struktura rostliny je klasicky afgánská Indica, která roste ve sloupcovém tvaru s malým bočním větvením. Ve vegetativním růstu má velké tmavě zelené listy a velmi silné stonky. Ke konci květu má rostlina krásně červenou, purpurovou a modrou barvu, zvláště v chladnějších podmínkách. Výnos je velmi slušný.

Aroma připomíná čerstvou kávu, vůni jahodového koláče a silného organického, hašového a zemitého pozadí. Chuť připomíná vynikající Yarkhun Pakistani hashish.

Vhodná pro pěstování uvnitř i venku. Doba květu je 7 -9 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá v září.

Další informace o této výjimečné španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
1, 3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica
Doba květu
Neuvedeno
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Erdbeer x Purpurea Ticinensis
Výnos
Střední