• Erdpurt Regulérní

Ace Seeds

Erdpurt Feminizovaná

355 1 205  vč. DPH

1
3
5
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica
Doba květu
Neuvedeno
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Erdbeer x Purpurea Ticinensis
Výnos
Střední

Erdpurt Feminizovaná byla vytvořena z klasické afghánské linie v severní Evropě s výběrem silně zaměřeným na celkovou kvalitu, rychlost kvetení a přizpůsobivost venkovnímu pěstování v často relativně drsných povětrnostních podmínkách. Jedná se o 100% kmen Indica.

Nejlepších výsledků dosáhne Erdpurt Feminizovaná při pěstování venku. V interiéru se rostlině daří též dobře, ale za předpokladu dodávky 20 hodin světla ve vegetativním stádiu. Zraje i v deštivých podmínkách a vydrží i několik dní po sobě jdoucích mrazech. Má vysokou odolnost vůči chorobám a plísním. Struktura rostliny je klasicky afgánská Indica, která roste ve sloupcovém tvaru s malým bočním větvením. Ve vegetativním růstu má velké tmavě zelené listy a velmi silné stonky. Ke konci květu má rostlina krásně červenou, purpurovou a modrou barvu, zvláště v chladnějších podmínkách. Výnos je velmi slušný.

Aroma připomíná čerstvou kávu, vůni jahodového koláče a silného organického, hašového a zemitého pozadí. Chuť připomíná vynikající Yarkhun Pakistani hashish.

Vhodná pro pěstování uvnitř i venku. Doba květu je 7 -9 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá v září.

Další informace o této výjimečné španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.