Ace Seeds

Golden Tiger Thai Dominant 3rd Version Feminizovaná (Limited Edition)

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Nízký obsah CBD
  • Pěstování venku a vevnitř
Běžná cena: 1 434 Kč-11%
1 280 Kč

Skladem

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Golden Tiger Thai Dominant 3rd Version Feminizovaná (Limited Edition) je výsledkem poptávky pěstitelů, kteří vyjádřili touhu po silnější thajské verzi tohoto velkého hybridního kmene. Poprvé byla u Malawi Killer použita nová thajská odrůda z oblasti Chiang Mai a výsledkem je tato „nová verze“ rozhodně „více thajská“. Jedná se o 100% hybridní kmen F1 Sativa.

Golden Tiger Thai Dominant 3rd Version Feminizovaná (Limited Edition) může být pěstována uvnitř i venku. Stejně jako u všech kmenů čisté Sativy od ACE Seeds se doporučuje vegetativní období po dobu maximálně 15 dní nebo 7 dní v případě řízků. Tato thajská dominantní rostlina se dobře přizpůsobuje jak SoG, díky své silné centrální hlavě, tak SCRoG, přičemž obě techniky zvyšují výnosy. K dosažení nejlepších výsledků je zapotřebí vysoká intenzita světla. Vnitřní doba květu je mezi 12 – 14 týdny. Venku se sklizeň předpokládá během listopadu.

Jedná se o kmen s průměrnou až vysokou odolností vůči řadě rostlinných škůdců a chorob a s vysokým potenciálním výnosem. Zobrazuje typické dlouhé tenké listy čistých Sativ a je to vysoká, štíhlá a elegantní rostlina. Převládají vůně koření, zeleného čaje a citrusů s květinovými tóny podporovanými hluboce pryskyřičnou povahou Malawi.

Další informace o této výjimečné španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Sativa
Doba květu
14 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Chiang Mai Thai x Malawi Killer
Výnos
Vysoký