• Honduras Regulérní
  • Honduras Regular Seeds
  • Honduras Regular Seeds

Ace Seeds

Honduras Regulérní

660 985  vč. DPH

5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5, 10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Sativa
Doba květu
14 týdnů
Obsah THC
Nízký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
2nd generation pure landrace sativa from Honduras.
Výnos
Vysoký

Honduras Regulérní je 100% Sativa druhé generace kmenů ze střední Ameriky. Její struktura, životní cyklus a vzhled jsou velmi podobné starodávným kolumbijským kmenům, zatímco profil terpenu připomíná staré kmeny mexických Sativ s přidanou hodnotou afrických Sativ.

Honduras Regulérní je klasická tropická Sativa s vysokým výnosem, velkým poměrem květů k listům a vysokou vitalitou. Má vynikající odolnost proti nepříznivým povětrnostním podmínkám.

V interiéru bude Honduras potřebovat výkonné osvětlení, které bude napodobovat sílu tropického / subtropického slunce. Vzhledem ke svému potenciálu velikosti se důrazně doporučuje po 15 dnech od klíčení nebo 7 dní od zakořenění řízků začít květovat 11 hodin zapnuto / 13 hodin vypnuto, aby bylo možné kontrolovat roztahování a celkovou velikost.  V počátečních stádiích jsou vyžadována malá množství živin dusíku, draslíku a fosforu se zvýšením fosforu a draslíku během kvetení. Výnosy mohou být opravdu výjimečné.

Vůně a chuť jsou typicky Sativa květinové, citronové, dřevité a kořeněné.

Vhodná pro vnitřní i venkovní pěstování. Doba květu je 98 dní. Venku se sklizeň předpokládá v listopadu.

Další informace o této výjimečné španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.