Ace Seeds

Thai x Panama Feminizovaná

300 790  vč. DPH

1
3
5
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Sativa
Doba květu
13 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Chiang Mai Thai x Panama Goddess
Výnos
Vysoký

Thai x Panama Feminizovaná je thajský dominantní kříženec thajské rostliny Chiang Mai a rafinovanou desátou generací Panama Goddess. Jedná se o intenzivní hybridní Sativa kmen.

Thai x Panama Feminizovaná roste vysoko s dobrým bočním větvením a má přidanou robustnost z genetiky Panamy. Pěstitelé indoor budou potřebovat dobrou intenzitu světla, aby z tohoto kmene dostali to nejlepší. Sazenice potřebují 15 dní vegetativního růstu a klony pouhých sedm dní. Tento kmen je mimořádně vhodný pro SCRoG. Jeho reakce na prořezávání je také vynikající. Kvetení bude trvat 12 – 13 týdnů s průměrným až vysokým výnosem v závislosti na různých faktorech, v neposlední řadě jsou to tréninkové dovednosti a pozornost pěstitele. Venku se sklizeň předpokládá koncem října až začátkem listopadu. Jsou vyžadovány nízké až střední dávky živin s malým nárůstem živin během raného a středního kvetení. Thai x Panama má zajímavě komplexní vůni zahrnující zelený čaj, kořeněné dřevo, koření, citrusy (limetka, citron), vanilka, smetana a kadidlo.

Další informace o této výjimečné španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.