Advanced Seeds

Critical Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Střední, Vysoký výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Critical Feminizovaná je Indica dominantní kmen konopí, který byl vyšlechtěn křížením Critical Mass s Brazilian a South Indian. Jedná se o velkou, rozvětvenou rostlinu s dobrými výnosy v interiéru a ještě lepší sklizní, pokud je pěstována venku.

Critical Feminizovaná je velmi všestranná rostlina, které se daří ve všech substrátech (růstová média) a ve všech různých druzích systémů, ať už je to SOG a nebo SCROG. Má známou strukturu vánočního stromku. Pokud roste uvnitř, doporučuje se maximálně 10 dní růstu, aby se zabránilo příliš velké konečné velikosti, což by mohl být problém v menších pěstitelských prostorech. Pravděpodobně bude nutné použít nějakou formu opory pro větve v pozdější fázi kvetení, aby se větve na konci květu neohýbaly pod vlastní hmotností.

Rostliny pěstované v interiéru dorůstají výšky 60 – 90 cm. Venku rostliny dorůstají výšky kolem 300 cm. Nejedná se o zvlášť hladovou rostlinu co se týče živin a má velmi dobrou odolnost vůči plísním.

Vůně a chuť jsou velmi sladké s citrusovými tóny.

Vhodná pro pěstování uvnitř i venku. Doba květu je 7 – 8 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá koncem září – začátkem října.

Více informací o této kvalitní španělské semenné bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
1, 3, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Critical Mass x Brazilian x South Indian
Výnos
Střední, Vysoký