Amsterdam Genetics

Grapefruit Superstar Feminizovaná

450 1 120  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Cinderella 99 (Shiva Skunk x Jack Herer) x Superfast Sativa
Výnos
Vysoký

Grapefruit Superstar Feminizovaná je 90% Sativa kmen, který byl vyšlechtěn křížením velmi milovaného kmene Cinderella 99 s tajemným kmenem známým pouze jako Superfast sativa. Rostliny tohoto kmene rostou rychle a rychle kvetou, a to i za relativně slabých světelných podmínek, což znamená, že je ideální pro pěstování ve vyšších zeměpisných šířkách venku, jako jsou severní Evropa. Začátečníci nebudou mít s pěstováním této krásy problémy.

Grapefruit Superstar Feminizovaná může být pěstována uvnitř, venku i ve skleníku. Rostliny venku mohou dorůst výšky až 300 cm. Pěstitelům v interiéru se doporučuje, aby předčasně přepnuli plán osvětlení, aby výška byla zvládnutelná. Vnitřní doba květu je 8 – 9 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá koncem září. Rostliny mohou vykazovat pěkné fialové odstíny, zejména tam, kde noční teploty vykazují výrazný pokles. Pupeny mají po usušení štiplavý zápach a vyzařují sladké citrusové vůně. 

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.