HISTORIE

710 Genetics je malá semenná banka, která vznikla ve Velké Británii a sídlí přímo v Birminghamu. Sami představitelé se nenazývají seedbankou, ale jakýmsi konopným boutiquem. Nejedná se o klasickou seedbanku, kde probíhá vývoj a šlechtění primárně v laboratořích. Banka má kontakty na „lovce“ konopných strainů, kteří zasílají vzácné a populární feminizované kmeny konopí od šlechtitelů v USA a EU.

SOUČASNOST

Lovci zasílají genetiku přímo do sídla v Birminghamu, čili se k 710 Genetics seedbance genetika nedostává přes síť prostředníků, jako je to u ostatních bank, ale přímo. Díky tomuto může seedbanka nabídnout semínka za příznivé ceny, jelikož v ceně nejsou započítány náklady a marže prostředníků. Mezi nejpoplárnější striny patří Berry OG Kush nebo C99. Banka samozřejmě dbá na to, aby vybírala jen ty nejkvalitnější druhy konopných semen.

LEGENDÁRNÍ ORŮDY

Berry OG Kush

Berry OG Kush je dominantní Indica. Tato odrůda vznikla kžížením Blueberry s OG Kush a dorůstá do střední výšky. Jde o vysoce pryskyřičný kmen s pevnými palicemi, který dokvétá v 8-9 týdnu indoor. Rostlina má jedinečně tmavou barvu, silnou strukturu a průměrné výnosy, a také velmi tvrdé palice.

Genetika: Blueberry x OG Kush / spíše indica
Obsah THC: 15-20%
Výnos: střední
Výška: 150-200 cm
Doba květu: 8-9 týdnů
Sklizeň outdoor: říjen

Vašemu výběru nevyhovují žádné produkty.