Barney's Farm

Dos Si Dos 33 Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Dos Si Dos 33 Feminizovaná je Indica dominantní kmen, který vykazuje super koncentraci terpenové energie, velmi vysoké výnos a esteticky příjemný vizuální aspekt.

Jeho genetické dědictví je poměrně složité a zahrnuje OG Kush Breath (GSC x Face Off OG) zkřížené s Cookies Kush z Barney’s Farm (OG Kush x GSC). Produkt tohoto křížení byl dále oprášen magií prostřednictvím genetiky Gelato # 33 – fúze Sunset Sherbet a fenotypu GSC.

Je to nádherná rostlina, která mění limetkovou a fialovou barvu na nápadné kontrasty, které rozzáří každou zahradu. Rostlina dorůstá výšky 90 cm. Jedná se o kmen, který je velmi snadný na pěstování. Dobrá odolnost proti chladu, plísním a hmyzu znamená, že její zóna kultivovatelnosti je poměrně široká. Výnos této rostliny Vás doslova vystřelí z trenek.

Její vůně připomíná sušenky, šerbet a citrusy, zatímco chuť má popředí máty, citrusů a koření.

Dos Si Dos 33 Feminizovaná je vhodná pro pro pěstování uvnitř i venku. Doba květu je 60 – 65 dní. Venku se sklizeň předpokládá v polovině října.

Více informací o této uznávané holandské semenné bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Neuvedeno
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Dos-Si-Dos x Gelato #33
Výnos
Vysoký