Cali Connection

78 Feminizovaná (Gold Collection)

2 600  vč. DPH

Počet semen v balení: 6

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
6
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Gelato 33 X Gelato 45
Výnos
Střední

78 Feminizovaná (Gold Collection) je hybrid hybridů, který byl vyšlechtěn křížením Gelato 33 a Gelato 45. Vylepšená genetika zvýšila svůj výnos nad rámec toho, co byla schopna produkovat některá z rodičovských rostlin. Jedná se o z větší části Indica kmen.

Jedná se o neuvěřitelně štiplavou rostlinu, která bude vyžadovat použití velmi efektivních uhlíkových vzduchových filtrů. Rostliny rostou spíše v podřepu a s dobrou vitalitou, i když s mírným roztažením po přechodu na květ, což je skutečnost, která odpovídá za zvýšení výnosu. Lze pěstovat uvnitř i venku. Doba květu je 64 – 68 dní.

78 Feminizovaná (Gold Collection) má téměř ojedinělou chuť se štiplavou borůvkou a citrusovou kvalitou podepřenou zemitým, sladkým levandulovým podtónem, který dlouho přetrvává na patře. Tento fantastický terpenový profil se přenáší do extraktů, které lze s touto rostlinou vyrobit.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.