Connoisseur Genetics

Super Silver Sour Diesel Haze Regulérní

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Pěstování venku a vevnitř

Popis produktu

Super Silver Sour Diesel Haze Regulérní je kmen s vysokým výnosem, který je již nějakou dobu oblíbený . Tato verze regukaru byla přepracována tak, že vyškrtla OJSD řez SSSDH Reservoir Seeds ‘s částmi původního vydání semene tohoto kmene.

Super Silver Sour Diesel Haze Regulérní roste úspěšně uvnitř i venku. Ve druhém případě je upřednostňováno teplejší podnebí, protože jeho delší doba květu vyžaduje dobré počasí až do začátku podzimu. Vnitřní doba květu trvá 10 – 12 týdnů, ale čekání je více než užitečné. První 2/3 týdnů květu vidíme hodně protažení, takže doporučujeme pěstování za pomocí technik SCRog a nebo dokonce i SoG.

Profil terpenu je vynikající kombinací intenzivně zalévající chuti citronu, limetky, borovice a Haze. Její skalní pupeny jsou plné pryskyřice a přestože květiny vytvářejí úžasně silný kouř, lze je také použít k výrobě neuvěřitelných plně roztavených hash a dalších extraktů a koncentrátů.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
11
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
12 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
SSSDH (OJD cut) x SSSDH
Výnos
Vysoký